אודות - נאוה שרון
10
rtl,page-template-default,page,page-id-10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

אודות

מזכרת שנשארת

אני מזמינה אתכם לנצור את הרגעים המרגשים בפורמטים דיגיטליים שונים, שאותם אעצב לפי טעמכם ובחירתכם.

נעים להכיר, שמי נאוה שרון ואני מעצבת גראפית מקצועית ואוגדת חלומות, המעניקה ללקוחות שלי יחס אישי ומיוחד, כדי ליצור עבורם מוצר אסתטי ויפה.

אני מייצרת קולאז'ים מודפסים על קנבס לכל אירוע, כמו קולאז' לסבא ולסבתא עם תמונות של כל הנכדים, מתנות מעוצבות לגני ילדים, אלבומים דיגיטליים מעוצבים שמודפסים כספר, לוחות שנה עם תמונות לפי בחירתכם, בוק בר/בת מצווה עם תמונות ילדות, לוחות מחיקים עם תמונות של בני המשפחה, תמונות מעוצבות לחדרי ילדים המודפסות על בד קנבס מתוח על עץ ועוד. האלבום הדיגיטלי שמודפס כספר הוא מתנה נפלאה שנשמרת לשנים רבות. את הספר קל להכניס לתיק ולהראותו למשפחה ולחברים.

אני מקבלת מכם את החומר כמו תמונות, ברכות, מכתבים, שירים ועוד, והופכת אותם למוצר דיגיטלי שעובר לדפוס. כך כל מה שבחרתם הופך לחלק מהמוצר עצמו! זוהי מזכרת שנשארת, מתנה נפלאה לכל החיים ונוסף על היותה מקורית, היא משמרת את התמונות ומנציחה רגעים מרגשים.

אני מזמינה אתכם לספר לי את הסיפור שלכם ואני אעצב עבורכם מוצר אישי לפי בחירתכם. החומרים שאתם יכולים להעביר לי הם:

  • תמונות דיגיטליות
  • תמונות רגילות שעוברות סריקה למחשב.
  • טקסטים – ברכות, פתקים, מכתבים, חלקים מספר, מתכונים ועוד. כל טקסט שקשור לתמונות יכול להיות חלק מהמוצר. למשל מכתבים בסיפור חיים, ברכות מהנכדים לסבא והסבתא, איחולים שהושמעו באירוע ועוד.
  • צילום של חפצים היקרים למקבל המתנה ושיבוצם בפורמט הדיגיטלי.

אני מבררת ביחד אתכם את הסגנון הרצוי ולאחר מכן מעצבת את כל החומרים ששלחתם לי במוצר דיגיטלי כמו אלבום דיגיטלי מעוצב שמודפס כספר, לוח שנה, סיפור חיים, לוח מחיק ועוד. לאחר מכן אני מעבירה את המוצר לדפוס מקצועי ואתם מקבלים את המוצר המוגמר, בעיצוב מקצועי ובאיכות הגבוהה ביותר.

אני מזמינה אתכם ליצור מזכרת שנשארת. אני אאסוף מכם את הרגעים המרגשים בחיים שלכם ואצור עבורכם מוצר נפלא שהוא מזכרת לכל החיים! המוצרים הדיגיטליים שאני מעצבת הם מתנה נפלאה ומרגשת שכל אחד שמח לקבל ומזכרת שנשארת לכל החיים.

שלכם

נאווה שרון

יוצרת ומעצבת מזכרת שנשארת